Bratislavská 24

24

Pro ty, kteří preferují komfort, kvalitní architekturu, design a život v jihomoravské metropoli na dosah ruky, vznikl v centru Brna polyfunkční dům Bratislavská 24.

Architektura

Bydlení ve dvaatřiceti moderních bytech velikosti 2+1, 2+kk a 3+kk dlouhodobým nájemníkům navrhli odborníci uznávaného ateliéru RAW (nositelé národní ceny za rekonstrukci vily Tugendhat).

Bratislavská 24 - Polyfunkční dům, byty velikosti 2+1 2+kk 3+kk formou dlouhodobého nájmu, komerčních prostory, kanceláře

Standardy

Standardním vybavením každého energeticky nenáročného bytu jsou dřevěné parketové a kamenné podlahy, plně vybavené a na míru navržené kuchyňské linky z dílny LeBon, klimatizace nebo exteriérové rolety - vždy z vybraných materiálů jak v interiéru, tak v exteriéru vašeho budoucího bydlení.

parketové podlahy
kuchyňská linka
klimatizace
exteriérové rolety
vybrané materiály

Služby

Chytré řešení rezidence pro dnešní generaci mimo jiné spočívá v možnosti úklidového servisu, parkování, dostupnosti prodejen pečlivě zvolených provozovatelů přímo v domě a estetické/enviromentální úpravě okolí domu.

parkování
úklidový servis
internet
kabelová televize

Lokalita

Dům se nachází jen pár minut chůze od Národního divadla a pouhých několik set metrů od náměstí Svobody. Projekt Bratislavská 24 probouzí genius loci brněnských Zábrdovic v současném pojetí.

Restaurant Pavillon
2 minuty
Dům umění
5 minut
Pivnice Na Stojáka
7 minut
Janáčkovo divadlo
10 minut
centrum města
10 minut

Adresa

Bratislavská 918/24
602 00 Brno

Správce

LIVIX s.r.o.
IČ 02141345, DIČ CZ 02141345
info@livix.cz

Kontaktujte nás na info@livix.cz

Bratislavská 918/24